Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

Дата: 27.02.2019 13:02
Кількість переглядів: 684

26 лютого року під головуванням міського голови Станіслава Джуся відбулося засідання виконавчого комітету Глобинської міської ради.

На розгляд Порядоку денного було винесено 30 питань. Прийнято  29 рішень виконавчого комітету . Одне рішення не набрало необхідної кількості  голосів членів виконавчого комітету. 

Одним з основних питань  по якому доповідав керівник КП «Глобинське» Анатолій Шаповал  було питання про підсумки фінансово-господарської діяльності  підприємства за 2018 рік, та стан розрахунків за  спожиті житлово-комунальні послуги. Члени виконкому  в обговоренні піднімали питання  про надання  додаткових автоперевезень пасажирів за затвердженими автобусними маршрутами, так як  в ранкові години курсують переповнені автобуси   та відкриття  нових маршрутів. Було доручено начальнику КП «Глобинське та начальнику ЖКГ та благоустрою виконкому міської ради вивчити  дане питання та проінформувати  міського голову.

Начальник відділу соціально-економічного розвитку, інвестицій та енергоменеджменту Володимир Бондарь поінформував( з показом відеофайлів) присутніх щодо використання Глобинською міською радою (Глобинською ОТГ) у 2018 році коштів субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних громад.

На виконання Закону України «Про благоустрій населених пунктів» члени виконкому прийняли рішення, яким зобовязали відділ розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою виконкому розробити план заходів з благоустрою та озеленення території Глобинської громади на 2019 рік у рамках двомісячника «За чисте довкілля» і подати його на розгляд виконавчого комітету ради до 01 квітня 2019 року, а комунальне підприємство «Глобинське» -забезпечити належне утримання об’єктів благоустрою громади, які перебувають на балансі підприємства.

Серед розглянутих цього дня були питання щодо створення конкурсної комісії на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів в м.Глобине, з метою забезпечення контролю за виконанням умов договорів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом, виконавчий комітет Глобинської міської ради затвердив форму щомісячної  інформації автоперевізників про кількість виконаних рейсів на автобусних маршрутах.

Питання затвердження Регламенту виконавчого комітету Глобинської міської ради вирішити розглянути на черговому засіданні, так як рішення не було прийняте.

 

Враховуючи рекомендації Координаційної ради з гендерних питань, проблем сім’ї, запобіганню насильству в сім’ї та протидії людьми виконавчого комітету міської ради, заслухавши інформацію начальника відділу культури, спорту, сім’ї та молоді виконавчого комітету міської ради О.Г.Шайноги виконавчий комітет Глобинської  міської ради погодив проект договору про надання послуг з тимчасового притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства між Відділом культури, спорту, сім’ї та молоді виконавчого комітету Глобинської міської ради та Манжеліївською сільською громадською організацією «Милосердя»  та затвердив Механізм направлення та перебування осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі до закладу соціального спрямування Манжеліївська сільська громадська організація «Милосердя».

Слухали питання про  заходи, щодо святкування Масниці у м.Глобине.  Для контролю за цільовим і ефективним використанням коштів, що спрямовуються на забезпечення виконання Програми «Соціальний захист» на 2016-2020 роки, та з метою виконання заходів Комплексної міської програми «Житло» на 2017-2020 роки, була заслухана  інформація начальника відділу соціального забезпечення виконавчого комітету Глобинської міської ради Норенко Л.В.

З метою здійснення контролю за дотриманням Перевізниками умов Договору про здійснення компенсації витрат за перевезення окремих пільгових категорій громадян міським (приміським) автомобільним транспортом загального користування, на міських (приміських) автобусних маршрутах для перевірки достовірності поданих Перевізниками розрахунків та фактичного стану перевезення громадян пільгових категорій на міських (приміських) автобусних маршрутах була створена робоча група.

 

Виконавчим комітетом прийняті рішення про виділення одноразової адресної грошової допомоги громадянам Глобинської територіальної громади; про затвердження списків громадян по квартирному обліку при виконкомі Глобинської міської ради, затвердження рішень комісії з питань захисту прав дитини,  зміни  та присвоєння поштових адрес об’єктам нерухомості та інщі рішення за зверненнями громадян міської територіальної громади.

Фото без опису

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень