У слові рідному велика сила є

Дата: 01.03.2019 15:18

21-го лютого народи світу відзначили Міжнародний день рідної мови. У Глобинській громаді не оминули приводу вкотре нагадати один одному про те, як важливо берегти цей великий народний скарб.

З нагоди цього дня у Бабичівці відбувся захід для дітей, який організували спільно працівники місцевої школи та сільської бібліотеки. Діти довідалися про історію відзначення свята, його значення для збереження та розвитку рідної мови, переглянули виставку книг. Поезії, гуморески та кумедні сценки, які лунали на заході, розкрили для учнів барвистий світ українського слова, його велич та силу.

Ідею виховного заходу втілили в життя вчитель української мови та літератури Бабичівського НВК «Загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Наталія Гладир та сільський бібліотекар Тамара Гладирь.