До відома жителів населених пунктів Глобинської міської ради!

Дата: 04.03.2019 16:02

Глобинська міська рада повідомляє, що на пленарному засіданні 45 сесії Глобинської міської ради 1 скликання, яка відбулася 28 лютого 2019 року, заслуханий та взятий до відома звіт Глобинського міського голови про  здійснення  державної  регуляторної політики  виконавчим  комітетом Глобинської міської ради в 2018 році. Текст звіту розмішений на веб-сайті Глобинської громади в мережі Інтернет в розділі «Регуляторна діяльність».

Рішенням  № 119 цієї ж сесії затверджено Правила благоустрою та утримання  території м. Глобине та сіл Глобинської міської об’єднаної територіальної громади. Текст Правил також розмішений на веб-сайті Глобинської громади в мережі Інтернет в розділі «Регуляторна діяльність».

Секретар міської ради                                     Лазаренко С. В.