Відбулося публічне представлення звіту про виконання бюджету громади

Дата: 14.03.2019 15:39

14 березня, як і було анонсовано заздалегідь, відбулося публічне представлення звіту про виконання бюджету Глобинської міської об’єднаної територіальної громади за 2018 рік та інформації про виконання бюджетних програм, у тому числі досягнення цілей державної політики у відповідній сфері діяльності, реалізацію якої забезпечує Виконавчий комітет Глобинської міської ради, у межах програм.

Зі звітом про основні показники виконання бюджету громади за минулий рік виступила начальник, головний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету міської ради Юлія Клімова.

Публічне представлення інформації  про виконання бюджетних програм за звітний бюджетний рік провели керівники відповідних відділів виконавчого комітету міської ради та комунальних організацій.

Загалом, аналіз виконання бюджету та програм свідчить про раціональне і ефективне використання коштів на реалізацію затверджених програмних заходів та повноважень, визначених законодавством.