Відділ соціального забезпечення виконкому міської ради забезпечено новим комп’ютерним обладнанням

Дата: 18.03.2019 11:48

За сприяння Міністерства соціальної політики України, в межах реалізації  проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України», за підтримки Світового банку Глобинську об’єднану територіальну громаду забезпечено комп’ютерним обладнанням для виконання функцій у сфері соціального захисту населення та захисту прав дітей, з метою підвищення рівня спроможності у забезпеченні надання мешканцям громади доступних та якісних послуг.

Зокрема громада отримала: персональні комп'ютери, операційні системи для персонального комп'ютера, пакети офісних програм для персонального комп'ютера, багатофункціональні принтери та мережевий маршрутизатор.

Комп’ютерне обладнання встановлено у відділі соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради.