Оголошення про проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів в м. Глобине

Дата: 18.03.2019 16:00

Фото без описуОрганізатор конкурсу: Виконавчий комітет Глобинської міської ради.

Місцезнаходження організатора конкурсу: 39000, Полтавська обл., м.Глобине, вул. Центральна , 285.

Підстава для проведення конкурсу: Рішення Глобинської міської ради від 02.02.2017 р. №5  «Про проведення конкурсного відбору виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів у м.Глобине ».

Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер

телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг

з вивезення твердих побутових відходів:
Місце: 39000 Полтавська обл., м.Глобине вул. Центральна, 285 .
Дата 16.05.2019 р.
Час 10 год. 00 хв.

Секретар конкурсної комісії – начальник відділу розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою виконавчого комітету Глобинської міської ради Пономарьов С.Б.,  39000 Полтавська область, м. Глобине, вул. Центральна, 285,  тел. (05365) 24-6-07

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

• Наявність в учасника конкурсу достатньої кількості спеціально обладнаних транспортних засобів для вивезення твердих побутових відходів, що утворюються у житловій забудові та на підприємствах, в установах, організаціях на території міста Глобине.
  • Наявність матеріально-технічної бази, технічний стан якої дозволяє забезпечити зберігання та охорону спеціально обладнаних транспортних засобів для вивезення твердих побутових відходів, здійснювати щоденний контроль за технічним станом транспортних засобів власними силами, виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту спеціально обладнаних транспортих засобів, підтримання належного санітарного стану спеціально обладнаних транспортних засобів.
  • Вартість надання послуги з річного обсягу утворення твердих побутових відходів -15,01 тис.куб.м , або 5,13 тис.т, при середній річній нормі утворення побутових відходів у житловому секторі-1,45 куб.м , або 496,92 кг на одного жителя.
  • Досвід роботи   з   надання   послуг  з  вивезення  твердих побутових відходів – не менше одного року.
  • Наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.
  • Наявність ліцензій та дозволів на надання послуги, якщо це передбачено чинним законодавством України.

Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення твердих побутових відходів:
послуги надають у межах міста Глобине.

• площа міста – 1285 га.
  • 74 багатоповерхових будинків;
  • 4589 будинків приватного сектору;
  • кількість контейнерних майданчиків– 14;
  • кількість контейнерів – 60;
  • кількість контейнерів встановлено на вулицях приватного сектору – 8;
  • кількість вулиць міста -149;
  • протяжність міських доріг 98,545 км;
  • середня відстань вивезення відходів  до сміттєзвалища ТПВ в м.Глобине -7 км.

Характеристика об'єктів утворення твердих побутових  відходів  за джерелами їх утворення:

багатоквартирні житлові будинки:
  • 74 шт, кількість мешканців – 1915 осіб, будинки висотою 5 поверхів і вище відсутні. Будинки обладнані централізованим водопостачанням – 74 шт., обладнані централізованим водовідведенням – 24 шт., обладнані септиками – 50 шт. Будинки з індивідуальним опаленням – 74 шт.;
     одноквартирні житлові будинки:
  • загальна  кількість  будинків 4589 шт .,  проживає 7539 осіб.
     підприємства, установи та організації:
  • на території міста знаходиться 35 підприєств ,установ ,організацій.
Багатоквартирна забудова охоплена планово-подвірною системою
збирання побутових відходів, а приватна забудова –
планово-побудинковою

Характеристика,  включаючи потужність, та місцезнаходження об'єктів поводження з твердими
побутовими відходами (об'єкти  перероблення, сортування,  утилізації,  видалення відходів,
об'єкти поводження з небезпечними відходами у складі твердих побутових відходів тощо).

Звалище твердих побутових відходів м.Глобине:
розташовано на відстані 1,23 км від міста. Розмір сміттєзвалища 5,9 га.

Місце отримання конкурсної документації:  Полтавська обл., м.Глобине, вул. Центральна , 285.

Спосіб отримання конкурсної документації:  особисто.

Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:  15.04.2019 р. до 09 год. 00 хв., за адресою м.Глобине, вул.Центральна, 285.

Спосіб подання конкурсних пропозицій: особисто або поштою.

Контактна особа: начальник відділу розвитку ЖКГ та благоустрою виконкому Глобинської міської ради Пономарьов Сергій Борисович , телефон (05365)24-6-07.

Виконавчий комітет Глобинської міської ради