Звіт очільника місцевої поліції про роботу підпорядкованого підрозділу за 2018 рік

Дата: 19.03.2019 15:04

19 березня керівництво Глобинського відділення поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області зустрілося з трудовим колективом виконавчого комітету міської ради. У ході зустрічі присутнім доведено до відома звіт начальника Глобинського відділення поліції Зураба Мелікідзе про роботу підпорядкованого підрозділу у 2018 році.

Загалом, показники роботи Глобинського відділення у 2018 році є одними з кращих в області.

У ході зустрічі очільник місцевої поліції Зураб Мелікідзе та його заступник Юрій Скляр наголосили, що останнім часом почастішали факти шахрайства, а тому закликали присутніх бути пильними, аби не стати жертвою подібних злочинів.

Міський голова Станіслав Джусь подякував за змістовний аналіз правоохоронної діяльності у 2018 році та висловив надію на подальшу плідну співпрацю.