Шевченкова весна

Дата: 19.03.2019 19:24

Весна тісно пов’язана з імям Великого Кобзаря. Всі найголовніші події життя Тараса Шевченка відбувалися саме навесні. Народився він на початку березня. 25 квітня 1838 року став вільним від кріпацтва. 26 квітня 1840 світ вперше побачив його «Кобзаря». 5 квітня поета заарештували, а 7 квітня 1857 року він отримав звістку про волю. Його творчість – скарб, який підтримує кожного українця впродовж усього життя, передається з поколінь в покоління. Відродження України неможливе без вивчення спадщини Шевченка.

У Глобинській громаді тривають заходи, присвячені 205-ій річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Інна Дзюба (керівник міської бібліотеки по вул. Промисловій ) та Світлана Худієнко (педагог-наставник першокласників) у  Глобинській філії «ЗОШ І- ІІст.№4» Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 організували для дітей годину спілкування «Весна починається з Шевченка». Світлана Василівна, використовуючи інтерактивне обладнання,  підготувала школярам презентацію про життєвий шлях поета, а Інна Олександрівна зробила підбірку цікавих фактів з його біографії, продекламувала уривки з творів та запропонувала  літературу для позакласного читання, яка була придбана відділом культури, спорту, сім’ї та молоді виконавчого комітету Глобинської міської ради для бібліотек громади.

Фото без описуЧитаємо разом!

Фото без опису             Вічний кобзар