Дата: 22.03.2019 13:38

Фото без описуДо відома  суб’єктів підприємницької діяльності та жителів Глобинської територіальної громади!

На виконання  розпорядження міського голови  від  10.01.2019 р. № 1/02-05-АГП «Про розроблення Програми підтримки розвитку малого і середнього підприємництва в Глобинській міській територіальній громаді на 2019-2020 роки» робочою групою розроблений проект вказаної Програми.

У відповідності до вимог Законів України  «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про доступ до публічної інформації» оприлюднений проект Програми підтримки розвитку малого і середнього підприємництва в Глобинській міській територіальній громаді на 2019-2020 роки (розроблений робочою групою) для обговорення та отримання пропозицій.

Текст проекту Програми можна знайти за посиланням https://globynska-gromada.gov.ua/docs/171469/ та в розділі «Архів документів» на веб-сторінці Глобинської міської  ради в мережі Інтернет.

Пропозиції до проекту Програми підтримки розвитку малого і середнього підприємництва в Глобинській міській територіальній громаді на 2019-2020 роки приймаються до 12 квітня 2019 року (включно) на адресу виконавчого комітету міської ради м. Глобине, вул. Центральна,285 або на електронну адресу globino.mr@globyne-rada.gov.ua