Шановні підприємці Глобинщини!

Дата: 29.03.2019 15:01

Спілка українських підприємців (СУП) спільно з командою Програми «U-LEAD з Європою», яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією, запускає проект з підвищення привабливості об’єднаних територіальних громад для бізнесу!

В процесі децентралізації створено 802 ОТГ, бюджети яких формуються за новими принципами. Наприклад 60% податку на доходи фізичних осіб залишаються у бюджеті громади. Тому ОТГ зацікавлені у розвитку та захисті бізнесу у громадах.

Результати анкетування допоможуть ОТГ створювати кращі умови для залучення українського бізнесу у громади. Сподіваємось на Вашу участь у цьому опитуванні!

Це опитування є конфіденційним (жодна відповідь компаній-учасниць не буде оприлюднена). Дослідження буде представлено лише у відсотках від загальної кількості респондентів.

Заповнити анкету можна в електронному вигляді за посиланням: