Не спалюйте суху рослинність і не залишайте без нагляду вогнища – це небезпечно!

Дата: 05.04.2019 13:18

З 1 по 4 квітня поточного року на території Глобинського району сталося 4 пожежі з причини спалювання сухої рослинності, сміття. Через такі злочинні дії власникам господарств та державі в цілому нанесено збитків на суму 235 тисяч гривень.

У період такої посушливої та вітряної погоди спалювання сухої рослинності та сміття призводить до тяжких наслідків оскільки вогонь розповсюджується дуже і дуже швидко, так, що навіть найменша іскринка може роздмухати величезну пожежу.

Глобинська місцева пожежна охорона звертається до свідомості кожного громадянина, не спалюйте і не залишайте без нагляду вогнища – це небезпечно.

Начальник Глобинської

місцевої пожежної охорони                                                            М.М. Буша