Сміх всім на втіху

Дата: 08.04.2019 09:37

З давніх - давен славиться український народ своїм гострим словом.

Українці обдаровані незрівнянним гумором, який визначається невичерпністю веселого та дотепного, що переливається всіма відтінками сміху, відсвічує легкою і добродушною посмішкою, виграє лукавим жартом, дошкуляє гострою, колючою сатирою або бринить гірким сміхом крізь сльози.

Від малого до старого - всі ми любим щирий сміх.

Із веселого й дурного посміхатися не гріх.

Добрий сміх не б'є, не мучить чим і бажаний для всіх

шанувальників своїх.

П.Глазовий.

У скарбниці народної гумористики міститься невичерпне джерело жанрів. Це і українські  жарти, дотепи, небилиці, бувальщини, байки, гуморески, жартівливі пісні, коломийки, каламбури, усмішки, смішні афоризми, веселі казки, дотепні історії. Та хіба все перелічиш! У сміху, як у сонця- тисячі променів та промінчиків.

2 квітня  в Пирогівській ЗОШ I-III ступенів разом з бібліотекарем Пирогівської сільської бібліотеки Мацак Лідією Миколаївною було проведено конкурс гуморесок для учнів 2-11 класів " Торба сміху всім на втіху " в якому брали участь учні школи. В кінці конкурсу було вручення грамот та подарунків.