Підвели підсумки професійної майстерності педагогів

Дата: 08.04.2019 17:56

3 квітня 2019 року  на базі Глобинської гімназії №1 відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії ІІ рівня  при  відділі  освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради.

На порядок денний винесено питання:

1. Розгляд атестаційних матеріалів педпрацівників, які атестуються на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «Спеціаліст вищої категорії», педагогічного звання «Старший учитель», «Старший вихователь», «Учитель-методист»; присвоєння кваліфікаційної категорії «Спеціаліст вищої категорії», педагогічного звання «Старший учитель», «Учитель-методист» у 2018/2019 н. р.

2. Розгляд атестаційних матеріалів керівників закладів освіти, що атестуються в 2018/2019 н. р.

Протягом навчального року керівниками закладів, методистами методичного кабінету відділу освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради вивчалася результативність роботи педагогічних працівників, які атестувалися. Педагогічні працівники проводили відкриті уроки та позакласні заходи, виступали з доповідями з досвіду роботи на засіданнях шкільних та міжшкільних  методичних об’єднань і на семінарах-практикумах, публікували статті в освітянській пресі, розробляли педагогічні посібники тощо. Підтвердженням професіоналізму педагогічних працівників закладів освіти міської ради  в першу чергу є результати участі їх вихованців у районних та обласних олімпіадах, інтелектуальних і творчих конкурсах різних рівнів.

Ознайомившись з матеріалами та заслухавши  педагогів, атестаційна комісія вирішила:

• присвоїти
  • вищу кваліфікаційну категорію -4 чол.;
  • педагогічне звання «Старший учитель» -  1 чол.;
  • педагогічне звання «Старший вихователь» - 1 чол.;
  • педагогічне звання « Учитель- методист» - 2 чол.
  • підтвердити раніше присвоєні
  • вищу кваліфікаційну категорію 18 чол.;
  • педагогічне звання  «Старший учитель» 7 чол.;
  • педагогічне звання «Учитель-методист» - 2 чол.
  • атестувати на відповідність займаній посаді
  • директор закладу загальної середньої освіти – 3 чол.;
  • завідувач закладу дошкільної освіти – 3 чол.;
  • заступник директора закладу загальної середньої освіти – 6 чол.

Атестація — це підсумок професійної майстерності педагога, демонстрація його найкращих професійних умінь. Дуже приємно, що в нашій освітянській родині працюють такі колеги. Хочеться побажати успіхів їм та подальшого професійного зросту.

Методист МК відділу освіти виконавчого

комітету Глобинської міської ради                                            Шутько Л.І.