Давайте разом зробимо рідне місто чистим і затишним!

Дата: 16.04.2019 15:00

Шановні Глобинці! Місто Глобине є районним центром і, таким чином, обличчям не лише центру громади, а й найбільшого за територією району. Стан благоустрою територій міста – це показник нашої з Вами співпраці з належного їх утримання.

Вже стало доброю традицією щорічне проведення весняних суботників з метою покращення естетичного і санітарного стану міста, озеленення, завезення рослинного грунту, очищення прибудинкових територій, посадки дерев, кущів і квітів, в яких активну участь беруть трудові колективи підприємств, установ і організацій, учнівська молодь, мешканці міста.

20 квітня 2019 року визначене Днем довкілля.

Запрошуємо Вас долучитись до щорічної акції з благоустрою та взяти участь у заходах з озеленення і прибирання територій, зон зелених насаджень, а також територій прилеглих до підприємств, установ, житлових будинків  міста.

Виконавчий комітет Глобинської міської ради