Разом – за чисте довкілля

Дата: 19.04.2019 16:26

Традиційно у квітні-травні кожного року проводяться заходи із забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих і спортивних майданчиків, кладовищ, вулиць, доріг, зупинок міського транспорту, висаджуються нові дерева, кущі та квіти.

Тож напередодні Дня довкілля, в рамках традиційного проведення щорічної акції з благоустрою, працівники виконавчого комітету Глобинської міської ради разом з працівниками інших установ міста долучились до впорядкування клумб, прибирання міського парку, території центрального пляжу, території, прилеглої до будівлі Центру надання адміністративних послуг виконкому міської ради та інших територій.

Це вкотре довело, що спільними зусиллями легше досягти бажаної мети, але памятаймо, що чисто не там де прибирають, а там, де не смітять!