До уваги громадян, які користуються пільгами, відповідно до діючого посвідчення, на житлово - комунальні послуги!

Дата: 22.04.2019 12:30

У зв’язку з тим, що з 01 травня 2019 року запроваджується механізм монетизації пільг (грошова безготівкова форма) прохаємо громадян, які користуються пільгами, в термін до 25.04.2019 року, по можливості, з’явитися (при собі маючи такі документи: оригінал паспорта та ідентифікаційного коду пільговика та ‘членів сім'ї; свідоцтво про народження дітей віком до 18 років (якщо такі є)) до відділу персоніфікованого обліку управління соціального захисту населення Глобинської райдержадміністрації: (м.Глобине, вул.Гагаріна, 1 (піриміщен ня райвійськомату).

Або ж зателефонувати за номером ТЕЛЕФОНУ:

25-1-04

та повідомити дані паспорта, ідентифікаційного коду пільговика та членів сім'ї та свідоцтв про народження дітей віком до 18 років (якщо такі є).

Уточнення зазначених відомостей

надасть змогу уникнути невірного