Дата: 26.04.2019 10:28

Виконком Глобинської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу по управлінню природними ресурсами та регулюванню земельних відносин виконкому Глобинської міської ради.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, освіта повна вища юридична  за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді спеціаліста I чи II категорій не менше 1 року або стаж роботи в інших сферах не менше 2 років, володіння діловою українською мовою, вільне володіння ПК на рівні користувача.

До заяви додаються такі документи: особова картка (форма П-2 ДС), дві фотокартки 4×6 см, копії документів про освіту, копія паспорта, копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних). Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м.Глобине, вул.Центральна, 285.

Телефон: 24-7-30