З Воскресінням Христовим!

Дата: 26.04.2019 14:47

Дорогі земляки! Щиро вітаю Вас зі світлим Великоднем, святом віри, надії, добра і радості.

Бажаю, щоб це свято принесло до Ваших осель злагоду, мир та добробут, віру в краще майбутнє для України і для кожного з вас, віру в те, що ми рухаємося правильним шляхом з Божим благословенням. Адже коли всі слова і дії приведені у відповідність з нашими цінностями, життя здається нам правильним і змістовним, а ми самі впевнені і задоволені, готові на рішучі дії заради нових перемог та звершень.

Це свято надихає всіх замислитися над простими, але такими необхідними для кожного з нас життєвими цінностями як любов, розуміння, чесність, повага, віра в інших, вдячність, прощення, дружба, надія. Тож нехай всі ці чесноти будуть вашими незмінними супутниками в житті, а Божа ласка веде до духовного зростання, до єдності, аби разом будувати країну мрії, незалежну Україну.

Міський голова                                                   Станіслав ДЖУСЬ