Година спілкування з міським головою: граючи, вчилися приймати рішення

Дата: 08.05.2019 13:43

7 травня у Глобинській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів №3 зібралися учні, вчителі, батьки та представники міської ради, щоб разом, у формі гри налагодити комунікацію, окреслити бачення пріоритетних напрямів розвитку громади.

«Моя громада» - така назва інтерактивної гри, кожен учасник якої зміг відчути себе очільником громади, взяти участь у прийнятті управлінських рішень, відчути їх наслідки. Змагалися 4 команди: учні, вчителі, батьки та представники міської ради. Перемогу з результатом 428 балів здобула команда батьків. Майже рівну кількість балів набрали команди представників міської ради (354) та вчителів (353), а результат гри учнівської команди - 266 балів.

По завершенню гри її учасники ділилися враженнями: визнали, що недостатньою є обізнаність із законодавчою базою; усвідомили, що посада – це не тільки владні повноваження, а ще й велика відповідальність. Керівнику вкрай важливо вміти аналізувати, прогнозувати, визначати пріоритети.

Учасники заходу обговорили і важливі питання життєдіяльності громади: ремонту автодоріг, роботи громадського транспорту, роботи камер відеоспостереження в місті, будівництва дитячих ігрових майданчиків,  спортивного залу для школи та ін.

Особливо жваве обговорення викликало питання необхідності встановлення засобів обмеження швидкості руху автотранспорту на відрізку автодороги біля цього навчального закладу, адже нерадиві водії часто нехтують правилами дорожнього руху та не дотримуються встановлених вимог до швидкості руху в населеному пункті.

Загалом спілкування виявилося інформативним та результативним.