У Глобиному відбулися заходи до Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 08.05.2019 16:23

8 та 9 травня весь світ і Україна традиційно відзначають День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

8 травня виявилося досить насиченим днем, адже меморіальні та святкові заходи відбулися майже в усіх мікрорайонах міста.

Міський голова Станіслав Джусь, голова райдержадміністрації Вадим Данилевський, заступник голови районної ради Валерій Іванченко та голова районної організації ветеранів Іван Мошляк вшанували пам'ять та поклали квіти до могил і обелісків полеглим у роки війни.

Керівники міста та району долучилися до мітингу, що відбувся в Глобиному по вулиці Заводській.

У центрі міста біля пам’ятника воїнам-визволителям відбулися урочисті заходи до Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Міський голова Станіслав Джусь взяв участь у мітингу, що відбувся біля братської могили на кладовищі «Мічуріна», організованому силами педагогічного та учнівського колективу Глобинської ЗОШ І-ІІ ступенів №4.

До Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулися концерти у районному будинку культури та міському будинку культури ім. І.Франка.