Дата: 10.05.2019 14:09

До відома жителів глобинської громади! На виконання Програми муніципальної підтримки ініціатив громадян Глобинської міської територіальної громади на 2019 рік Глобинською  міською радою оголошується прийом заявок від зареєстрованих об'єднань громадян на включення до складу Конкурсної комісії на визначення кращих громадських ініціатив. Прийом заявок здійснюється з 10 по 24 травня 2019 року.

Подання Анкет для участі в Конкурсі починається 31 травня і триватиме до 1 липня 2019 року включно.

Ознайомитись із Програмою муніципальної підтримки ініціатив громадян Глобинської міської територіальної громади на 2019 рік можна на сайті Глобинської міської ради: отримати консультацію щодо подачі заявки до Конкурсної комісії та на сам конкурс ,форми бланків Анкет можна у відділі соціально-економічного розвитку, інвестицій та енергоменеджменту виконкому міської ради за адресою: вул. Центральна,275, тел.: (099)4877040,  24-6-07, 28-3-14.