Спектр послуг розширено

Дата: 13.05.2019 10:48

Фото без описуРішенням останньої сесії здійснено розширення переліку послуг, що надаються відділом «Центр надання адміністративних послу»  виконавчого комітету Глобинської міської ради, а саме додано такі послуги:

• Дозвіл на розробку документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки
  • Затвердження документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки
  • Дозвіл на розробку документації із землеустрою щодо поділу (об’єднання) земельної ділянки
  • Погодження документації із землеустрою щодо поділу (об’єднання) земельної ділянки
  • Затвердження документації із землеустрою щодо поділу (об’єднання) земельної ділянки
  • Дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки
  • Затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки
  • Рішення про передачу у постійне користування земельної ділянки комунальної власності
  • Дозвіл на передачу земельної ділянки в суборенду
  • Дозвіл на укладення договору емфітевзизу на земельну ділянку комунальної власності
  • Підготовка договору емфітевзизу на земельну ділянку комунальної власності
  • Дозвіл на укладення договору суперфіції на земельну ділянку комунальної власності
  • Підготовка договору суперфіції на земельну ділянку комунальної власності. (Послуги, що стосуються земельних питань поширюються тільки на територію Глобинської ОТГ. Рішення, що стосуються земель інших населених пунктів видаються відповідними сільськими, селищними радами, а земель, що знаходяться за межами – Головним управлінням Держгеокадастру у Полтавській області.)
  • Надання акту обстеження матеріально-побутових (житлово-побутових) умов сім’ї(Акти обстеження жителям старостинських округів громади видаються відповідними старостатами)
  • Видача довідки про перебування на квартирному обліку
  • Надання субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово – комунальних послуг

Прийнято рішення про вилучення послуги «Надання щомісячної компенсаційної виплати непрацюючій особі, яка здійснює догляд за інвалідом 1 групи або за особою, яка досягла 80-річного віку» відповідно листа УСЗН Глобинської райдержадміністрації №1642 від 01.04.2019 року та постанови Кабінету Міністрів України від 20.03.2019 року № 233 «Деякі питання державної допомоги окремим громадянам».