З любов`ю до природи, з любов`ю до України

Дата: 13.05.2019 12:40

За доброю традицією в Криворудському дендропарку Семенівського району відбувся Всеукраїнський еко-фестиваль «Лель». Цьогорічна мистецька толока відбулася вдесяте. Ключовою ідеєю заходу є збереження природної краси краю та поліпшення екології. Головна умова фестивалю – твори повинні відповідати девізу  фестивалю «З любов`ю до природи, з любов`ю до України» та звучати українською мовою.

На святі були присутні гості та учасники художньої самодіяльності з Полтавської та Черкаської областей, а змагалися всі в наступних номінаціях:  краща естрадна пісня, краща авторська пісня, краща народна пісня, краще акапельне виконання пісні та краще декламування авторського вірша.  Глобинську громаду на фестивалі представили фольклорні колективи «Мрія» (Бабичівський сільський будинок культури) та «Калина» (Глобинський міський будинок культури ім. І.Франка). У номінації «краща народна пісня» лауреатами стали учасники колективу «Мрія», а 3 місце дісталось нашій  «Калині». У номінації «краще акапельне виконання твору» - звання лауреата завоював дует з Бабичівки у складі Наталії Піценко та Ірини Рички, у номінації «краща народна пісня» 2 та 3 місце отримали тріо з Бабичівки ( 2 місце - Ричка Ірина, Донець Наталія та Піценко Наталія; 3 місце -  Ричка Ірина, Качура Микола, Піценко Наталія). У Зої Діброви (БК ім.І.Франка) 2 місце, а Микола Зуй (БК ім. І.Франка) завоював 3 місце у номінації «краща авторська пісня».