Все починається з мами

Дата: 14.05.2019 15:14

Фото без описуДо Дня матері та Міжнародного дня родини в Опришківському будинку культури відбувся святковий концерт. Він став творчим подарунком для місцевих жителів, адже зі сцени лунали найтепліші слова та вітання мамам. Спеціально підібраний репертуар та найголовніше – уже усім знайомі маленькі таланти Опришок (дошкільнята та молодші школярі) зробили свято атмосферним та по-домашньому теплим. Привітала жіноцтво із почесною місією – бути мамами, - староста Опришківського старостинського округу Глобинської міської територіальної громади Тетяна Садлівська.

Свято розпочалося привітанням вихованців дошкільного навчального закладу «Сонечко», учнів 1 та 2 класів місцевої школи, які зачарували глядачів своєю щирістю. Музичні дарунки матерям прозвучали у виконанні Наталії Мамон, Оксани Крохи, Анастасії Саух, Надії Стельмах та Софії Копил. Неповторними були виступи Володимира Барана та церковного хору  Опришківської парафії. До музичних привітань також долучився ансамбль жінок-сестер у складі Інни Федченко, Аліни Шишковської та Віти Михайлець.

Приємним сюрпризом стали квіти для усіх жінок-матерів, які завітали до сільського будинку культури.