Серце до серця

Дата: 15.05.2019 15:54

Фото без описуЗавершилася XIV-та Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця», яка цього року проходила під гаслом «Дитяче серденько, живи!». Вона тривала з 1 по 30 квітня та супроводжувалася масовим збором коштів для закупівлі кардіологічного обладнання у дитячі лікарні.  До збору коштів активно взялися у Глобинській громаді, утворивши 2 квітня організаційний комітет. Наші волонтери працювали у закладах освіти, культури, в органах місцевого самоврядування, на підприємствах та  під час різноманітних заходів. У ході акції відбувся благодійний звітний концерт Глобинської дитячої школи мистецтв. В результаті спільними зусиллями працівників органів місцевого самоврядування, освіти, культури та жителів громади зібрано та перераховано на розрахунковий рахунок регіонального представництва Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» у Полтавській області кошти у сумі – 24058,59 грн. В ході проведення благодійної акції найбільш активними стали  освітні заклади Глобинської громади, які  зібрали 19671,10 грн. від загальної суми.

Дякуємо всім жителям громади за розуміння, оптимізм та віру в добру справу, за доброту та безкорисність, за щирість, за піклування про наше майбутнє!