Про заходи до Дня Європи

Дата: 20.05.2019 14:07

В Україні з 2003 року у третю суботу травня святкують День Європи. Це свято стало символом вільного шляху, мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах, солідарності, демократії та верховенстві права.

З нагоди цієї дати у бібліотеках Глобинської громади були заплановані пізнавальні заходи: бібліотечний урок «Україна –частина Європи» в Опришках, день інформації «Європа – багатолика, єдина, близька, велика» та тематичний конкурс для дітей «Знайди столиці» у Борисах. А от у будинку культури ім. І. Франка бібліотекар Інна Дзюба за підтримки завідуючої закладом Валентини Базарової організувала феєричний пізнавальний музично-літературний захід для дітей «Європа – наш великий спільний дім», де вдало об’єднали пізнання нового та гру-поєдинок:  розважаючись вивчали карту Європи, віртуально подорожували, згадали знаменитостей, познайомились зі звичаями та спортивними уподобаннями народів європейських країн. На завершення заходу відбулася презентація кулінарних традицій «Смачна Європа».