Центр надання адміністративних послуг Глобинської ОТГ взяв участь в обласному конкурсі «Кращий ЦНАП» - 2019

Дата: 30.05.2019 16:30

29 травня 2019 року у м.Кременчук відбулося виїзне засідання колегії Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської облдержадміністарції, на якому підвели підсумки конкурсу «Кращий ЦНАП» - 2019 та нагородили переможців.

Конкурсна комісія високо оцінила досягнення Глобинського міського ЦНАПу в сфері надання адміністративних послуг. Успіхи нашого ЦНАПу відзначені Дипломом «за високий рівень комфорту». Отримала нагороду виконуюча обовязки начальника відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконкому Глобинської міської ради Ксенія Герасименко.

Тож, вітаємо працівників відділу, дякуємо за працю та зусилля, бажаємо нових здобутків та досягнень у сфері поліпшення якості надання адміністративних послуг жителям громади.