Фабрика мрій

Дата: 31.05.2019 15:38

Сьогодні в центральному парку відпочинку міста Глобине панувала атмосфера позитивних емоцій, дитячого сміху та веселощів. Наша громада просто неба святкувала Міжнародний день захисту дітей. Було дуже гучно, весело і кольорово, бо так подобається дітям. Для кожного віднайшлася улюблена розвага - працювала справжня «Фабрика мрій»: веселі та доброзичливі герої сучасних мультфільмів кликали до рухливих ігор, дивували майстри дитячого аквагриму, поважний ходуліст спонукав до короткого перепочинку та фотографування. Дітлахам допомогли потрапити в мильну бульбашку, наліпити не одну сотню таких бажаних «лизунів» та із великим завзяттям вималювати не одне відерце кольорової фарби.  Дорослим було «спекотно» від дитячої рухливості, ентузіазму і наполегливості.

А привітав дітей зі святом Глобинський міський голова Станіслав Джусь.