Дорогі юні жителі Глобинської громади!

Дата: 01.06.2019 08:00

1 червня,  у перший літній день,  в Україні, як і у всьому світі, відзначають чудове  і радісне свято - День захисту дітей.

Ви,  наші діти -  наш найдорожчий  скарб, наша радість і наше майбутнє. Тому ми,  дорослі,  своє основне завдання вбачаємо в турботі про те, щоб забезпечити вам щасливе і радісне дитинство,  створити належні умови для навчання, виховання та змістовного дозвілля.

Ви - майбутнє нашої держави та рідного краю. Майбутнє, яке  формується вже сьогодні. Тож, закликаю вас  наполегливо оволодівати знаннями, креативно мислити, розвивати свої творчі та спортивні здібності, щоб стати гідним громадянином та патріотом  України та прославити свій рідний край великими здобутками та звершеннями.

Щиро бажаю вам, юні друзі,  міцного здоров'я, успіхів,  мирного безхмарного неба,  радісного і змістовного відпочинку під час літніх канікул та святкового настрою!

З повагою,

Глобинський міський голова             Станіслав Джусь