П А М ‘Я Т К А щодо забезпечення організації дотримання основних вимог санітарного законодавства під час проведення  робіт із пестицидами і агрохімікатами

Дата: 06.06.2019 10:19

Досить часто спостерігаються правопорушення, особливо у весняно-посівний період, недотримання вимог та правил щодо оброблення земель пестицидами, агрохімікатами фізичними та юридичними особами неподалік населених пунктів, тваринницьких комплексів, пасік, водойм і т.д. З метою інформування населення, сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, власників дачних та індивідуальних господарств про основні нормативно-правові акти у сфері поводження з пестицидами та агрохімікатами, а також про відповідальність за вчинення такого правопорушення розроблена наступна памятка. В кінці пам'ятки зазначені види відповідальності та контакти державних органів, до яких можуть звертатись особи, які виявили правопорушення у сфері поводження з пестицидами та агрохімікатами.

П А М ‘Я Т К А

(витяг з нормативно-правових актів у сфері поводження з пестицидами та агрохімікатами)

для населення, сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, власникам дачних та індивідуальних господарств щодо забезпечення організації дотримання основних вимог санітарного законодавства під час проведення  робіт із пестицидами і агрохімікатами