16 червня - День медичного працівника

Дата: 14.06.2019 14:31

Шановні медичні працівники Глобинщини! Щиро і сердечно вітаю вас з професійним святом – Днем медичного працівника! Бажаю, аби слова вдячності за вашу самовіддану, важливу і вкрай необхідну працю лунали не тільки з нагоди професійного свята, а щодня. Нехай щирі усмішки вдячних пацієнтів дарують вам натхнення та впевненість у правильному виборі вашої професії.

У ці непрості часи, коли триває реформа медичної галузі, бажаю не втратити оптимізму, віри у свою справу, впевнено йти назустріч змінам, адже саме ваш високий професіоналізм, чуйність, доброта і наполеглива праця є найважливішими у зміцненні здоров’я нашої нації та надійною запорукою збереження найціннішого – людського життя.

Тож від імені жителів громади висловлюю глибоку повагу за вашу невтомну щоденну працю. Нехай сторицею повертається до вас добро, дароване людям, а у ваших сім’ях завжди панує злагода, взаєморозуміння, добробут та щирі радісні почуття!

Станіслав ДЖУСЬ,

Глобинський міський голова