Задля безпечного відпочинку глобинців на воді

Дата: 20.06.2019 15:38

20 червня 2019 року водолазною групою Комунальної установи «Кременчуцька рятувально-водолазна станція» проведено обстеження дна акваторій місць масового відпочинку на воді  р. Сухий Омельник в районі скверу «Молодіжний» по вул. Мічуріна та по вул. Зоряна в м. Глобине.

У ході обстежень виявлено предмети, що становлять небезпеку під час купання, а саме: корені дерев, каміння, скляну та пластикову тару, відходи будівельних матеріалів (тирсоплита 2 кв. м, яка була вирвана із пляжної роздягальні «героями-силачами» і занесена у воду).

Зазначені предмети вилучені водолазами з дна водойми на берег. Складено Акт про усунення небезпечних для купання предметів з дна акваторії пляжу р. Сухий Омельник та видано Паспорт водного обєкта.

Виконавчий комітет Глобинської міської ради бажає всім приємного і безпечного відпочинку на воді!