Дорогі наші юні глобинці!

Дата: 27.06.2019 15:32

Вітаю Вас зі святом - Днем молоді! Молодість -  це неповторна,  чудова та найкраща  пора в житті людини. Вам молодим творити наше майбутнє. Ви наша надія і зміст життя. Для вас ми прагнемо створити всі умови, щоб ви могли отримати сучасну освіту, мати можливість активно розвивати свої спортивні та творчі таланти,  активно та змістовно проводити своє дозвілля.

Я переконаний, що ваша молода енергія і завзяття, здобуті знання і професії  разом з оптимізмом    і наполегливою працею    допоможуть вам успішно проявити себе на виробництві, галузях науки і освіти, спорті, мистецтві, політиці та бізнесі.  Тож бажаю вам успіхів  у здійсненні всіх   мрій та планів, міцного здоров’я, щасливої долі, миру і злагоди в Україні, добробуту і затишку в родинах.

Святкового вам настрою!

З повагою,