Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку

Дата: 01.07.2019 15:46

Фото без описуПовідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО) детального плану території ТОВ «Транспортно-зернова компанія «Інгулецька»» по вулиці Володимирівській, 170, м. Глобине, Полтавської області з метою визначення планувальної організації і розвитку території та подальшого отримання містобудівних умов та обмежень для проектування об’єктів будівництва ТОВ «Транспортно-зернова компанія «Інгулецька», а саме будівництво на вказаній земельній ділянці вбудованих побутових приміщень, двох силосів, норії з прийомним бункером, майданчика для навантаження зерна, септика з фільтруючим колодязем, складської будівлі для зберігання зерна, реконструкція гілки залізничної колії, спорудження огорожі із шумозахисним екраном вздовж туп. Маяковського, облаштування в’їздів-виїздів на зазначену територію.

1. Повна назва документа державного планування:

«Детальний план території ТОВ «Транспортно-зернова компанія «Інгулецька»» по вулиці Володимирівській, 170, м. Глобине, Полтавської області»

В звіті СЕО проведена оцінка впливу проекту детального плану території на складові довкілля (вплив на атмосферне повітря, воду, ґрунти, природні ресурси, флору і фауну), а також на стан здоров’я та добробут населення (небезпека для здоров’я населення, соціально-економічні наслідки, поводження з відходами, транспорт, розвиток інфраструктури, естетичні характеристики території, використання ландшафтів для рекреаційних цілей тощо).

1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: сесія Глобинської міської ради.
  2. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку процедури громадського обговорення – 01.07.2019 року; строк громадського обговорення – до 05.08.2019 року;

б) способи участі громадськості – надання письмових зауважень і пропозицій;

в) орган, від якого можна отримати інформацію та адреса, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією – відділ містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Глобинської міської ради, м. Глобине, вул. Центральна, 285;

г) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції – виконавчий комітет Глобинської міської ради, адреса м. Глобине, вул. Центральна, 285; e-mail: globino.mr@globyne-rada.gov.ua; строк подання зауважень і пропозицій – до 05.08.2019 року;

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, що стосується документа державного планування – відділ містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Глобинської міської ради, м. Глобине, вул. Центральна, 285; офіційний веб-сайт Глобинської міської територіальної громади (https://globynska-gromada.gov.ua) в розділі «Містобудівна документація».

1.  необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування – немає необхідності.

Зауваження та пропозиції до проекту державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку мають право подавати:

• повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект державного планування та звіт про стратегічну екологічну оцінку;
  • юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект державного планування та звіт про стратегічну екологічну оцінку;
  • власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект державного планування та звіт про стратегічну екологічну оцінку, та на суміжних з нею територіях;
  • представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
  • народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Проект документа державного планування та звіт про стратегічну екологічну оцінку «Детальний план території ТОВ «Транспортно-зернова компанія «Інгулецька»» по вулиці Володимирівській, 170, м. Глобине, Полтавської області» оприлюднено 01.07.2019 року на офіційному веб-сайті Глобинської міської територіальної громади (https://globynska-gromada.gov.ua) в розділі «Містобудівна документація».

Виконавчий комітет Глобинської міської ради