Щодо затвердження переліку проектів, видатки на які здійснюватимуться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад в 2019 році

Дата: 10.07.2019 08:46

Фото без описуУ відповідності до Порядку (затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 200 від 16.03.2016 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад» (із змінами)), 49 сесією Глобинської  міської  ради   9 липня 2019 року  прийнято рішення «Про затвердження переліку проектів, видатки на які здійснюватимуться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад в 2019 році».

З переліком проектів можна ознайомитися за посиланням https://drive.google.com/file/d/1OiDNnKxOkRQVGmDb5UPm3BxME9arIqz1/view?usp=sharing