Розширено мережу вуличного освітлення в місті

Дата: 12.07.2019 13:22

Центр міста Глобине засяяв вогнями нічних декоративних ліхтарів паркового освітлення. На будівництво паркового-вуличного освітлення було залучено за сприяння народного депутата Костянтина Жеваго субвенцію з державного бюджету на соціально-економічний розвиток окремих територій та кошти Глобинського міського  бюджету.

Ліхтарі встановлені по обидва боки вулиці Центральної вздовж тротуарних доріжок: від вулиці Травневої і до території Центрального міського ринку та від вулиці Гагаріна і до готельно-торгівельно-офісного комплексу «На висоті». «Благоустрій цієї території, - повідомив заступник міського голови Олександр Артюшенко, - ще не закінчено. Адже, крім впорядкувально-земельних робіт понад встановленими декоративними ліхтарями буде проведено і заміну частини електричних бетонних опор по вулиці Гагаріна та Центральній. Замість них будуть встановлені металеві опори з ліхтарями освітлення, які доповнять благоустрій цієї частини міста та забезпечать краще освітлення зон, які раніше погано підсвічувались».