Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Проводиться відбір квартир та будинків для придбання житла дітям-сиротам, дітям, позбавлених батьківського піклування

Дата: 09.08.2019 21:56
Кількість переглядів: 550

Фото без описуВиконавчий комітет Глобинської міської ради на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 №877  «Про затвердження Порядку та умов надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа» зі змінами від 26.06.2019 року № 616 « Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року №877», проводить відбір квартир та будинків для придбання житла дітям-сиротам, дітям, позбавлених батьківського піклування, особам з їх числа  на  території Глобинської громади ( м.Глобине, Бабичівський, Опришківський, Борисівський, Жуківський, Пирогівський, Новомосковський старостинські округи).

 Критерії відбору:

задовільний санітарно-технічний стан приміщення;

загальна площа до або 31 кв.м., та наявність правовстановлюючих документів на житловий об'єкт, земельну ділянку;

технічна документація на житловий об'єкт, введений в експлуатацію в установленому законом порядку;

документи, які підтверджують відсутність заборон, арештів, іпотек, відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»;

довідку з місця проживання осіб, зареєстрованих у даному житловому об'єкті;

експертна оцінка майна;

Пропозиції приймаються до 23 серпня 2019 року за адресою: м. Глобине, вул. Центральна 285 щоденно (окрім суботи та неділі) з 8.00 до 16.00. тел. 24-2-53.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень