Увага!!! 24 серпня 2019 року буде організовано БЕЗКОШТОВНИЙ ПРОЇЗД на міському транспорті

Дата: 21.08.2019 11:17

Фото без опису24 серпня 2019 року о 13 годині у місті Глобине розпочнеться святкування Дня Незалежності України та Дня громади. Для бажаючих відвідати свято буде організовано БЕЗКОШТОВНИЙ проїзд за наступним графіком:

• Автобус за маршрутом №4 буде безкоштовним протягом всього дня, курсуватиме відповідно постійного графіку

• Автобус за маршрутом №5 буде здійснювати два рейси від зупинки «Авіамістечко» об 11 годині та 12 годині

• За маршрутом с.Кордубанове - с.Новомосковське – с.Старий Хутір -  м.Глобине проїзд здійснюватиметься за таким графіком:

Виїзд із с.Кордубанове о 12 годині

Виїзд з м.Глобине о 18 годині

Місце висадки та посадки пасажирів у м.Глобине на зупинці «Центр» (магазин «Хвилинка»)

• За маршрутом с.Набережне – с.Бабичівка –с.Устимівка – м.Глобине буде здійснюватись наступним чином:

Виїзд із с.Набережне о 12 годині

Виїзд з м.Глобине о 18 годині

Місце висадки та посадки пасажирів у м. Глобине на зупинці «Центр» (магазин «Хвилинка»)

• За маршрутом с.Бориси – с.Яроші – с.Опришки – м.Глобине курсуватиме відповідно наступного графіку:

Виїзд із с.Бориси о 12 годині

Виїзд з м.Глобине о 18 годині

• За маршрутом с.Жуки – м.Глобине проїзд здійснюватиметься за таким графіком:

Виїзд із с.Жуки о 12 годині

ПРОЇЗД БЕЗКОШТОВНИЙ