Люди твої, громадо: святкові замітки до Дня Глобинської громади

Дата: 21.08.2019 14:18

Гура Ганна, завідувач Жуківським сільським будником.

Народилася в с. Горби. В село Жуки  приїхала працювати вчителем біології за направленням  після закінчення Полтавського педінституту. З січня 2004 року, більше 15 років, працює завідувачем Жуківського будинку культури. За цей час будинок культури став улюбленим місцем відпочинку  жителів села, де вони мають змогу розвивати свої творчі здібності, займатися спортом, активно проводити дозвілля. При будинку культури працюють хореографічний та вокальні гуртки. На їх базі створено жіночий вокальний колектив «Молодиці» та хореографічний колектив «Весна». Всі вони не лише активні учасники  свят та урочистостей в рідному селі, а й часто виступають за його межами, беруть участь у творчих конкурсах. За  час перебування в об’єднаній громаді,  в будинку культури проведено капітальний ремонт та створено всі зручності для занять самодіяльних артистів, встановлені нові спортивні тренажери, тенісні столи, більярд.

«Приєднуючись до вітань з нагоди Дня громади та Дня незалежності, - говорить Ганна Олексіївна, - бажаю щоб наша громада і далі розвивалась та квітнула, щоб багатшими ставали  місто і  села, а життя  жителів заможнішим. Миру і добра всім!»