Люди твої, громадо: святкові замітки до Дня Глобинської громади

Дата: 21.08.2019 14:28

Жук Сергій, вчитель історії, географії та інформатики Глобинської гімназії №1 імені В.Є.Курченка

Уродженець с. Вікторія, що на Пирятинщині. Закінчив Полтавський педагогічний інститут ім.В.Г.Короленка та працював вчителем історії та географії в школі с.Павлівка Глобинського району та директором Горбівської,  Жуківської загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів. З 2008 року – вчитель історії, географії та інформатики в Глобинській гімназії.  Сергій Васильович бере активну участь в громадському житті навчального закладу, міста, громади. Зовсім недавно, в червні 2019 року, він разом  з представниками місцевого самоврядування Глобинщини брав участь у Всеукраїнському тренінгу моделюванні «Якісна комунікація – ключовий елемент в побудові довіри»,  організованому Асоціацією відкритих міст України.

Всім жителям громади, всім школярам Сергій Васильович  бажає:  «Знати історію свого рідного краю, історію свого роду, щоб не повторювати помилок минулого та успішно розвиватися в майбутньому, а Україні і Глобинській громаді розбудови та входження до європейської спільноти цивілізованих та демократичних держав. Миру, добра і любові!»