Люди твої, громадо: святкові замітки до Дня Глобинської громади

Дата: 21.08.2019 17:47

Дубовик Лілія Валентинівна, самодіяльний художник

Уродженка м. Кременчука. Має дві вищі освіти – педагогічну та фінансову. Рішення про переїзд разом зі своїм чоловіком прийняли у зрілому віці. Придбали домогосподарство  в селі Пироги, яке  припало їм до вподоби. Зараз працює вихователем в місцевому дитсадку. Хист до малювання має давно, хоча професійно цій справі не навчалася,  та іскра таланту дає змогу майстерно передавати зображення за допомогою олівця та пензля. В селі Пироги на волонтерських засадах,  за покликом душі,  вона розписує українськими рослинними орнаментами звичайні стовпи, зруби колодязів, а зараз переймається створенням тематичного історико-краєзнавчого зображення на громадській зупинці автобусного транспорту в центрі села Пироги.

Лілія Валентинівна має свої філософські погляди на життя: «Кожний за своє життя, бажаючи чи не бажаючи того, залишає свої сліди. Одні хороші, інші погані. Один будує, інший руйнує. Один прибирає – інший насмічує. Один саджає дерева та квіти – інший їх ламає та вириває». Тож   жителям  громади вона бажає: «Щоб люди залишали після себе добрі сліди та робили хороші  вчинки. Щоб любили рідну Україну, свій рідний край та намагались прикладати власні зусилля, щоб життя ставало кращим!»