Люди твої, громадо: святкові замітки до Дня Глобинської громади

Дата: 22.08.2019 16:42

Сироватень Надія Миколаївна, самодіяльна майстриня

Уродженка та жителька м.Глобине. Працювала в Глобинському райпобуткомбінаті та телеательє. Після виходу на заслужений відпочинок захопилася бісероплетінням. Цій справі навчалась на курсах при Глобинському територіальному центрі. Вже зараз вона відома майстриня, яка створює чудові вироби. Надія Миколаївна є учасницею різноманітних виставок в м. Глобине та за його межами, а роботи глобинської майстрині охоче придбають цінителі її творчості не лише з різних куточків України, а й із-за кордону:  Росії,  Польщі, Ізраїлю.

«З нагоди свята, - наголосила  Надія Миколаївна, -  бажаю щоб закінчилася війна та настав довгоочікуваний в мир в Україні, щоб усі були здорові і  щасливі та  мали заняття і захоплення, які їм до вподоби та душі! Всім святкового настрою та побільше радісних і сонячних днів в житті!