Люди твої, громадо: святкові замітки до Дня Глобинської громади

Дата: 22.08.2019 17:06

Химчук Ігор, пасічник

Уродженець м.Норільська, Російська Федерація. Не дивлячись на те, що значну частину свого життя Ігор Химчук був міським жителем, переїхавши з м. Кременчука на постійне місце проживання в с. Опришки він став дбайливим господарем. А головна причина його успіхів це задоволення від того чим він займається. А це, в першу чергу, утримання та розведення різних   видів птахів та тварин. В його господарстві є екзотичні  породи курей, яких не зустрінете на звичайному сільському подвір’ї, а різноманіття порід голубів не може не вражати. Тут і Кінги, і Моравські штрасери, і Павичі, і Кучеряві, і Високольотні миколаївські та ще багато інших, назви порід яких і запам’ятати відразу не так просто. А ще в господарстві є чарівні пухнаті шиншили з любов’ю доглянуті господарями. Та, навіть,  собак в господарстві і тих троє.  Та й  ті не прості: породисті німецька овчарка та хаскі та ще  маленьке собача, розміром з кішку,  породи якого не знає і сам господар, адже йому його подарували та тим не менше увагою господаря не воно обділене. А ще Ігор добрий пасічник.

Всім жителям громади господар бажає «знайти своє покликання до душі, отримувати від цього задоволення та сенс життя. Менше часу проводити за екранами моніторів в мережі Інтернету, а більше часу приділяти активним заняттям. Всім святкового настрою та мирного неба!»