Дбаючи про безпеку школярів

Дата: 22.08.2019 17:17

В місті Глобине завершено роботи зі спорудження паркувально-розворотного майданчика для шкільних автобусів та легкового транспорту батьків учнів під час підвезення дітей до навчального закладу – Глобинської гімназії №1 імені В.Є.Курченка.

Проект будівництва цього об’єкту виготовлено ще в минулому році. Даним проектом було передбачено облаштування прилеглої території проїзної частини вулиці Центральна в місцях пішохідних переходів засобами примусового зниження швидкості, більш відомих в народі під назвою «лежачих поліцейських». При цьому було пройдено ввесь процес погодження факту встановлення на проїзній частині вулиці засобів примусового зниження швидкості з відповідними державними та правоохоронними органами.

Тож, відтепер для водіїв транспортних засобів створені комфортні умови для паркування та розвороту, а головне – безпечніші умови для переходу проїзної частини вулиці Центральна учнями Глобинської гімназії  умови.

Встановлення обмежувальних засобів для руху транспорту в місцях пішохідних переходів через проїзні частини вулиць планується і біля інших навчальних закладів міста та населених пунктів громади, де для цього є технічні можливості та необхідність.