В Глобине відзначили День Прапора України

Дата: 23.08.2019 19:45

23 серпня 2019 року з 9 годин ранку на центральній площі міста Глобине – площі Глоби за участі працівників державних установ, органів місцевого самоврядування району та міста відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України.

В ході відзначення цієї події відбулося урочисте підняття державного прапора України на флагштоці  біля адміністративного приміщення районних владних структур.    Це почесне право підняти Державний Прапор України було надано молодшому сержанту 25-ої окремої десантно-штурмової бригади Збройних сил України, учаснику бойових дій на сході України в 2015- 2016 роках Олегу Стрижаку  та учню Землянківської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів імені   Народної артистки України Героя України Р.П.Кириченко -  Владиславу Мишкову.

Свою майстерність у військовому вишкілі продемонстрували присутнім учасники Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура)  із Землянківської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів імені   Народної артистки України Героя України Р.П.Кириченко.

Під час заходів відбулося вручення державного прапора України Глобинському районному військовому комісару Михайлу Осадчуку на знак поваги та пошани до всіх воїнів, які стали на захист незалежності і суверенності України та  покладання квітів до пам'ятника Захисникам України  в Свято-Михайлівському сквері м. Глобине.