Люди твої, громадо: святкові замітки до Дня Глобинської громади

Дата: 23.08.2019 19:14

Дударь Віра, викладач хореографії Глобинської дитячої школи мистецтв

Уродженка м.Ромни Сумської області. В 2007 році закінчила Гадяцьке училище культури і за направленням стала працювати викладачем хореографії в Глобинській гімназії №1 ім. В.Є.Курченка, а через рік і до цього часу  –   на цій же посаді в Глобинській дитячій школі мистецтв. Дитячий різновіковий танцювальний колектив «Флорес» під її керівництвом постійно досягає значних успіхів, є переможцем та лауреатом різноманітних міжнародних, Всеукраїнських та обласних і районних творчих конкурсів. Досягти цих успіхів, вважає Віра Вікторівна,  допомагає і постійна підтримка Глобинської міської ради, яка надає сприяння в організації поїздок для участі в творчих конкурсах та міська програма підтримки обдарованих дітей громади.

Віра Вікторівна бажає: «Щоб кожен день життя був заповнений яскравими фарбами, позитивними емоціями, новими звершеннями та досягненнями! А наші талановиті діти завжди йшли та досягали  своєї мети!»