Люди твої, громадо: святкові замітки до Дня Глобинської громади

Дата: 23.08.2019 19:17

Прикіпєлов Віктор, головний інженер ГКП «Глобинське архітектурно-планувальне бюро»

Уродженець м.Глобине. Закінчив Полтавський інженерно-будівельний інститут та за направленням працював  у виробничому об’єднанні «Полтаварибгосп», де пройшов шлях від майстра, прораба, начальника відділу капітального будівництва до заступника генерального директора цього підприємства. З 2003 року є головним інженером комунального підприємства «Глобинське архітектурно-планувальне бюро». Як спеціаліст в галузі будівництва відмітив, що з часу створення об’єднаної територіальної громади з центром у місті Глобине, зросла кількість об’єктів соціально-культурної сфери, які будують, капітальне ремонтують та реставрують в місті та селах громади. Це є великим позитивом.  З юних літ Віктор Володимирович захоплюється поезією. Хист до мистецького володіння словом  дає можливість йому в поетичних рядках висловлювати свої емоції,  переживання та власне світосприйняття. Так уже склалося, що більшість його поезій російськомовні. Ось і зараз, експромтом самодіяльний поет привітав жителів громади зі святом:

Крепким будет пусть здоровье,

Не слабеют кулаки.

Обращаюсь к Вам с любовью,

Дорогие земляки.

Вместе нас обьединила

Наша славная земля.

От нее черпаем силы,

Перед ней благоволя.

Счастья, мира я желаю,

Дел огромнейшей реки.

С ОТГ днем поздравляю.

С днем рожденья, земляки!