Люди твої, громадо: святкові замітки до Дня Глобинської громади

Дата: 23.08.2019 19:23

Сас Віталій, інструктор зі спорту

Уродженець с. Кордубанове. Футбольна команда з с. Кордубанове, яку тренує Віталій Яношович, відома своєю майстерністю та входить до лідерів громади у цьому виді спорту. Таких успіхів футболісти змогли досягти, переконаний тренер, завдяки сприяння Глобинської міської ради. Відмітив, що останнім часом велика увага в громаді приділяється розвитку спорту: встановлюються спортивні майданчики, тренажери, придбаваються спортивне обладнання та інвентар.

«Всім жителям громади я бажаю активно займатися спортом, фізичними вправами та вести здоровий спосіб життя,  бо це запорука міцного здоров’я та гарного самопочуття, - переконаний Віктор Яношович, - Миру, добра та любові нашій Україні та кожній родині!»