Люди твої, громадо: святкові замітки до Дня Глобинської громади

Дата: 23.08.2019 19:26

Олександр та Юрій Литвиненко, жителі с.Опришок Глобинського району

Брати Олександр та Юрій відомі в селі та за його межами садоводи, обидва захоплюються фотографуванням. Їх мистецькі знімки демонструються на фотовиставках в місцевому сільському будинку культури. Олександр Литвиненко колишній  воїн АТО – в грізний для країни час військової агресії Росії став на захист незалежності та суверенності нашої держави, Юрій – студент 6 курсу Уманського Національного університету садівництва.

Олександр та Юрій Литвиненко відмітили гарні зміни в їх селі після створення об’єднаної громади: ремонт сільського будинку культури та лікарської амбулаторії, створення комфортних умов для занять спортом та активного дозвілля, заходи з благоустрою та теж долучилися до вітань на адресу жителів громади. Олександр: «Бажаю миру рідній Україні, розвитку нашій громаді, гарної погоди, яка б сприяла сільському господарству і всіляких гараздів!». Юрій: «Бажаю, щоб розквітала наша рідна земля квітучими садами, щоб жителі нашої громади побільше саджали плодових та декоративних дерев, щоб щасливішими та заможнішими ставали оселі українців!».