Люди твої, громадо: святкові замітки до Дня Глобинської громади

Дата: 23.08.2019 19:39

Харченко Юрій, директор Устимівської дослідної станції

Уродженець с.Михнівці, Лубенського району Полтавщини. По закінченню агрономічного факультету Полтавського сільськогосподарського інституту працював агрономом на Лубенщині. Під час навчання в аспірантурі Всесоюзного інституту рослинництва ім. М.І.Вавілова отримав запрошення на роботу науковим співробітником до Устимівської дослідної станції рослинництва. В 1994 році захистив наукову дисертацію та отримав наукове звання – кандидата сільськогосподарських наук. Працював завідуючим  лабораторією, заступником директора, а з 2008 року – директором Устимівської дослідної станції рослинництва Інституту рослинництва ім. В.Я.Юр’єва Національної Академії аграрних наук України.  Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки 2013 року.

Юрій Вікторович побажав: «Щоб незважаючи ні на що, незалежна держава Україна   зуміла вистояти і пройти через всі ті  нелегкі та тяжкі випробування, які зараз стоять перед нею та які випали на долю українського народу, щоб  і наші внуки,  і правнуки жили в незалежній та заможній  Україні та шанували свою країну і не шукали щастя й долі за кордоном. Всім жителям об’єднаної громади та її керівництву – подальших успіхів в розбудові та благоустрою міста та сіл. Переконаний, що реформа децентралізації із створенням об’єднаних громад найбільш вдала в нашій країні і дає вже зараз свої позитивні результати. Від імені трудового колективу бажаю всім трударям села, працівникам сільськогосподарської науки віри і оптимізму в те, що сільськогосподарське виробництво та вітчизняна сільськогосподарська наука подолають   труднощі і перешкоди та будуть і надалі розвиватися на благо незалежної України та її жителів! Святкового всім настрою!»